Konfort Bezpečí Přehled
Chytrá domácnost není jen otázkou komfortu,
ale i bezpečí a přehledu.

loxone

vytápění

vytápění

V dnešní době je kladen velký důraz na úspory. S naším řešením vytápění systémem Loxone se sníží náklady na vytápění v řádech procent.

Více informací

počasí

počasí

Je příjemné nemuset myslet na to, že se zvedá vítr a bylo by tedy dobré zatáhnout markýzu a vytáhnout žaluzie.

Více informací

energie

energie

Pokud máte v plánu řešit energetické otázky do nejmenšího detailu, máme pro Vás perfektní řešení.

Více informací

multimédia

multimédia

Představte si, že se vrátíte domů po těžkém dnu a chcete si dát koupel. Opět stačí stisk jediného tlačítka na to, aby se v koupelně setmělo a začal hrát Vás oblíbený playlist. Víno a svíčky už budou ale na Vás.

Více informací

osvětlení

osvětlení

Loxone nabízí další způsob, jak udělat své bydlení maximálně komfortní. Představte si že by se každé světlo aktivovalo podle toho, jak zrovna potřebujete, aniž byste museli cokoliv mačkat.

Více informací

bezpečí

bezpečí

Každý z nás si určitě někdy v životě položil otázku zda zavřel všechna okna nebo vypnul vodu v domě?Loxone řešení zabezpečení Vám zaručí odpovědi na všechny tyto otázky odkudkoliv na světě.

Více informací

přístup

přístup

Určitě znáte situaci, kdy jste si zapomněli klíče, nebo jste si zabouchli vchodové dveře. A teď si představte, že by šlo otevřít pouze otiskem prstu nebo číselnou kombinací.

Více informací

inovace

inovace

Systém Loxone je tak otevřený vůči ostatním technologiím, že klade důraz na objevování nových možností využití a zkoukání možností připojení a integrace dalších systému.

Více informací

domácnost

domácnost

Stejně jako bylo dřív nepředstavitelné, aby telefon dovedl něco vyfotit, nebo s ním uskutečnit videohovor, nebo aby se automobil sám zaparkoval a dnes je to běžná věc, tak i bydlení se stává víc a víc automatizované.

Více informací

Chytré bydlení

Zamyslete se nad tím, kolik času už jste strávili nastavováním topení, časovačů, nebo vracením se zpět, jestli jste zamkli a zhasli.
Zvažte, jestli chcete neustále přemýšlet nad chodem domu, nebo se věnovat sobě a svým blízkým.

Napište nám